Pro velký svět pár malých slov

2. dubna 2011 v 19:57 | Elladora :) |  Co tím chtěl básník říci...
Tak dnešním dnem jsem se rozhodla!
Definitivně překonám svou lenost a (občasnou) nechuť k práci a konečně se dokopu k vytvoření svého vlastního blogu. Nechci, aby se tato stránka stala jedním z mých úžasných koníčků, které mě chytnou na týden a pak si na ně ani nevzpomenu...Ne! Tentokrát jsem si slíbila, že to bude jiné. A ten slib taky hodlám dodržet.


Jsem strašně ukecaná. I když mám co říct a hlavou se mi honí tisíce skvělých nápadů a myšlenek, nakonec jen bezcílně plácám hlouposti. Jako třeba teď...Ale slibuju, že se polepším, protože nestojím o to, aby tenhle blog navštěvoval jedinej člověk - já. Takže slibuju (ha! a ani nemám komu), že se budu snažit, budu sem vkládat svoje vlastní věci, básničky, příběhy, články, fotky a cokoliv dalšího a přísáhám, že se ze mě nestane jedna z těch růžovejch holek, co "lafinkujou sfůj blogísek" a budu vás mít ráda i bez toho, aniž bych vám za každou větou musela psát *muck*.
Momentálně ani nemám koho lafinkovat, protože tenhle blog je starý asi pět minut a nečekám, že ho objevím mezi doporučenými stránkami Googlu. Přesto doufám, že jednou si tohle přečte ještě někdo jiný kromě mě a taky že nebudu muset umřít jako spousta slavných básníků, abych se dočkala uznání...Protože i když má ráda Wolkera, nemusím si po jeho vzoru psát svůj vlastní epitaf už teď!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama